Organizacja wieczorów kawalerskich i panieńskich w Trójmieście

MOJA LISTA ŻYCZEŃ (0)

O nas

 

Idealny wieczór panieński/kawalerski.

Gdy przychodzi czas planowania tego wyjątkowego wieczoru, osoba wyznaczona do zorganizowania atrakcji staje przed nie lada wyzwaniem.

Pojawiają się dylematy jak zaspokoić oczekiwania wszystkich uczestników oraz sprawić przyjemną niespodziankę dla najważniejszej osoby tego dnia.

Najczęściej organizator wyczerpany wyszukiwaniem atrakcji i ustawianiem wszystkiego nie ma lekkiej i przyjemnej imprezy, ze względu na to że nadal musi nad wszystkim czuwać by nie zawieść swoich kompanów.

Bardzo często z powodu problemów, na które natyka się organizator, grupa rezygnuje z ciekawych atrakcji i kończy się na prostych imprezach domowych z paluszkami i alkoholem zamiast przeżyć wieczór godny zapamiętania na całe życie.

 

Co oferuje Agencja JeyJey?

Po 9 latach działalności możemy pochwalić się zorganizowaniem ponad 6000 niepowtarzalnych wieczorów panieńskich oraz kawalerskich,
w których udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy osób.

W każdej wolnej chwili wyszukujemy niebanalne atrakcje, oferowane przez profesjonalnych podwykonawców, aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz niezapomniane przeżycia.

Nasza obsługa zapewnia dobrą zabawę i wyklucza stres związany z organizacją wieczoru.

Każdy wieczór prowadzony jest od początku do końca przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą czego Wam potrzeba. Poczynając od doboru atrakcji, przez dokonanie płatności w dniu imprezy za wszystkie atrakcje aby nie martwić się o rozdział środków.

Dzięki nam świadkowie mają wolną od zmartwień głowę i mogą bawić się wraz z całą ekipą.

 

Wybór atrakcji.

Gdy wstępnie wybierzecie interesujące Was atrakcje i złożycie zapytanie, my bez zbędnej zwłoki sprawdzimy dostępność oraz przygotujemy dla Was najkorzystniejszą ofertę.

 

Zasady działania serwisu oraz zamawiania:

1. Serwis wieczory.jeyjey.pl został stworzony przez Agencję JeyJey i prezentuje propozycje pełnej organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich jak i również atrakcje na imprezy.

2. Prezentowane oferty są autorskie, stworzone przez nas i na potrzeby naszego serwisu, w związku z tym dostępne tylko przez naszą stronę internetową.

3. W celu skorzystania z oferty należy wybrać opcję „Chcę to” i wypełnić formularz zamówienia. Po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i uzgodnieniu wszystkich szczegółów, określona zostanie opłata rezerwacyjna w wysokości do 50 % całkowitej wartości zamówienia.

4. Zamówienia na imprezy mogą składać osoby, które ukończyły 18 lat.

5. Za organizację Imprezy Agencji JeyJey przysługuje Wynagrodzenie w wysokości ustalonej w oparciu ceny prezentowane na stronie internetowej lub uzgodnione indywidualnie przez Strony. Wysokość wynagrodzenia zależy od rodzaju wybranej oferty, liczby uczestników oraz ewentualnych dodatkowych usług/opcji ustalonych przez Strony do czasu rozpoczęcia Imprezy.

6. Opłatę rezerwacyjną należy uiścić niezwłocznie po Akceptacji Oferty, tj. najpóźniej do 24h, w formie przelewu lub kartą za pośrednictwem serwisu PayPal. Zamówienie Imprezy jest dokonane z chwilą uiszczenia opłaty rezerwacyjnej.

7. Opłata rezerwacyjna to część Wynagrodzenia, które obejmuje ryczałt za czynności Agencji JeyJey związane z organizacją i przygotowaniem Imprezy od dnia złożenia zamówienia. Nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji Zamawiającego z Imprezy.

8. Płatność pozostałej części Wynagrodzenia należy dokonać najpóźniej w gotówce na starcie Imprezy u osoby reprezentującej Agencję JeyJey.

9. Zamawiający upoważnia Agencję JeyJey do przekazywania w jego imieniu kwoty na poczet usługi wykonywanej przez osoby/firmy niezależne od Agencji JeyJey.

10. Jeżeli rezygnacja Zamawiającego z usługi nastąpi w okresie krótszym niż na dwa tygodnie przed imprezą należy pokryć całkowite koszty poniesione przez Agencję w związku z organizacją i przygotowaniem Imprezy oraz zapłacić odstępne w wysokości 3% całkowitej wartości Zamówienia.

11. W przypadku niepojawienia się na imprezie lub udziału w Imprezie mniejszej liczby gości niż objęta Zamówieniem (z uwzględnieniem późniejszych zmian) Zamawiający jest zobowiązany do zapłaty 100% umówionego Wynagrodzenia.

12. Agencja sobie zastrzega w sytuacjach losowych, niezależnych od Agencji możliwość zamiany tancerki/tancerza na inna tancerkę/tancerza na tym samym poziomie tanecznym.

 

 

 

Copyright © 2010 - 2021 JeyJey | Web Design by: Virtual Services | Powered by: SkyCMS